شرایط ارایه خدمات و شیوه نامه حریم خصوصی

لطفا قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده و مروری بر توافقنامه و مفاد مذکور آموت داشته باشید. سایت آموت خدمات خود را تحت شرایط و مقررات مذکور در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار به صلاحدید خود این قوانین را تغییر دهد. شما می توانید در هر زمان با مراجعه به آدرس سایت از تغییرات آن مطلع شوید. از شما کاربر گرامی تقاضا می شود به قوانین سایت پایبند بوده و احترام بگذارید. این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و سایت آموت می باشد. بر طبق توافقنامه های مقرر سایت ،آموت متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برای اینکه از سیاست ما در حفظ اطلاعات خصوصی کاربران و قوانین و مقررات ما در این زمینه آگاه شوید.

از سرویس ما در چه مواردی نباید استفاده کرد؟

 • انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری آموت، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.
 • تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس آموت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • حقوق کلیه مطالب و محتوای ارائه شده در این سایت کاملا در انحصار شرکت بازار گستران قرن می باشد.

قابل توجه مشتریان محترم :

 • در نظر داشته باشید در صورت بروز هرگونه اختلاف مابین نماینده و مشتری ، نظریت ارجع نظریه کارشناس محترم اتحادیه املاک می باشد.
 • در صورتی که پرداخت شما چه از طریق درگاه بانکی ، چه از طریق پرداخت نقدی منتج به صدور فاکتور در سامانه آموت از طریق نماینده نگردد ، شرکت بازارگستران و سامانه آموت هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات ارائه شده و همچنین تخصیص تخفیفات به مشتری را ندارد.

نحوه معامله امن

 1. اپلیکیشن آموت، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و اطلاعات وارد شده توسط عرضه کنندگان که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود بدون اطلاع قبلی حذف یا مسدود خواهد شد. اپلیکیشن آموت خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی‌داند.
 2. از اعتماد بیجا جداً پرهیز نموده حتی به نزدیکترین افراد هم اعتماد نکنید و خودتان شخصاً یا به کمک وکیل بررسی‌های کافی را انجام دهید چه بسا نزدیکترین فرد به شما به علت بی‌توجهی دچار اشتباه شده یا گول خورده است .
 3. از طمع کردن که به واسطه چرب زبانی و دروغگویی دلال‌ها به وجود می‌آید جداً پرهیز نموده و با بررسی بیشتر و تحقیق راجع به ملک مورد معامله، قیمت، مالکیت، کاربری، ممنوع المعامله نبودن مالک و فروشنده، در طرح های تخریب یا تعویض کاربری شهرداری نبودن ملک،…. اطمینان حاصل نمایید.
 4. با مراجعه به دفترخانه اسناد رسمی و ارایه پلاک ثبتی ملک مورد معامله از آخرین مالک و وضعیت توقیفی و ممنوع المعامله نبودن مالک اطمینان حاصل نمایید.
 5. ا مالک اصلی یا وکیل قانونی وی معامله کرده و اصل مدارک مالک بودن فروشنده را کاملا رؤیت نموده و پیش از انجام معامله بررسی‌های لازم برای اطمینان از مالکیت طرف معامله و وکیل وی را در صورتی که با وکیل معامله می‌کنید انجام دهید و پیش از استعلام هیچ پولی پرداخت نکنید.
 6. از دارا بودن پروانه کسب نماینده اطمینان حاصل نمایید. و کد رهگیری بابت معامله خود از نماینده دریافت نمایید.
 7. نکته دیگر کمک گرفتن از وکلا هنگام عقد قرارداد است چون در بسیاری از قراردادها شاهد آنیم که حقوق مشتری نادیده گرفته شده است و حتی برخی افراد بدون اینکه مفاد قرارداد را به درستی مطالعه کنند آنرا امضا می‌کنند.
 8. نکته قابل توجه دیگر این است که طبق قانون اگر فروشنده‌ای یک ملک را به چند نفر فروخته باشد مالک، اولین خریدار است. پس هنگام معامله بخصوص با افراد ناشناس کاملا دقت کنید.
 9. فقط در بنگاه‌های دارای پروانه کسب و مشروط به صدور کد رهگیری معامله کنید. مهم‌ترین مزیت سامانه کد رهگیری، جلوگیری از کلاهبرداری در فروش یک ملک به چند مشتری است. چنانچه در سامانه کد رهگیری فردی بخواهد یک ملک را به چندین نفر بفروشد، تخلف بلافاصله قابل رویت است و از انجام آن جلوگیری خواهد شد. مزیت دیگر این سامانه، جلوگیری از معاملات صوری مسکن به ‌منظور افزایش مصنوعی قیمت‌هاست.
 10. دقت شود تمام تعهدات فروشنده یا خریدار در مبایعنامه و قرارداد ذکر شود خصوصاً تمام پرداخت‌ها چه نقدی و چه به صورت چک با ذکر شماره و مبلغ و بانک مربوطه در قرارداد مکتوب گردد.
 11. در موارد متعددی مشاهده شده فروشنده یا دلال ملکی را به مشتری نشان داده اما در قرارداد مشخصات ملک دیگری را قید کرده است که یا اصلاً وجود خارجی نداشته یا در نقطه نامرغوبی قرار داشته است لذا باید دقت کافی صورت گیرد .
 12. مبالغ واریز شده به حساب اپلیکیشن، قابل عودت نمی باشد.